درباره ما

فروشگاه مجازی کتاب فاطمی با هدف نشر معارف قرآن و عترت و ارتقاء فرهنگ عمومی همه علاقمندان به معارف اسلامی بویژه مردم شریف ایران، به همت مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام مشغول فعالیت می باشد.

در این فروشگاه مجازی، کتاب های انتشارات زائر آستان مقدس، محصولات فرهنگی و متبرکات حرم مطهر حضرت معصومه علیهاالسلام عرضه می شود.

همچنین محصولات فرهنگی و هنری همچون تابلوهای هنری و صنایع دستی و ... با محتوای اسلامی و محتواهای مرتبط با حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام به مخاطبان گرامی ارائه می گردد.

لازم به ذکر است انتشارات زائر آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز نموده است و تاکنون بیش از ۷۵۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف از جمله قرآن، مفاتیح، سبک زندگی اسلامی، خانواده، ادبیات و شعر، احکام، اخلاق، هنر و کودک به همت این انتشارات به چاپ رسیده و در خدمت مشتاقان معارف اسلامی بوده است.

همچنین با توجه به اهمیت فراگیری معارف اسلامی در دوران کودکی، عناوین متعددی از کتابهای شعر و داستان ویژه کودک و نوجوان منتشر شده است. همچنین در این فروشگاه مجازی، متبرکات حرم مطهر کریمه اهلبیت علیهاالسلام برای علاقه مندان ارائه می گردد.

› دفتر مرکزی:

ایران، شهر مقدس قم، حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، ساختمان کتابخانه، مرکز آفرینش های فرهنگی هنری فاطمی

تلفن تماس : ۰۲۵۳۷۱۷۵۸۸۶ (ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰) - همراه: ۰۹۹۳۷۶۹۶۴۶۹

فضای مجازی: fatemi_book@

کدپستی: ۳۷۱۵۹۵۳۱۷۵

› پست الکترونیک: entesharatzaer@gmail.com

› فروشگاه مرکزی:

شهر مقدس قم، حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، جنب درب ۱۷، ورودی صحن حضرت صاحب الزمان علیه السلام

تلفن ثابت: ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۶۱

فروشگاه شعبه ۲: حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، جنب درب ۲۴

فروشگاه شعبه ۳: حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، جنب درب ۶